Hassan Faghihi

حسن فقیهی

برنامه نویس فول استک / عکاس

اینجانب، حسن فقیهی، یک مهندس نرم‌افزار با تجربه کاری فول-استک می باشم و همچنین به عکاسی علاقه بسیاری دارم؛ در حال حاضر، به عنوان یک برنامه نویس فول-استک دور کار تمام وقت کار می کنم، و ما از فریم ورک دات نت کُور و ویو جی اس در شرکتمان برای ساخت میکرو سرویس ها و میکرو فرانت اند ها استفاده می کنیم.

بنده همچنین سابقه کار با زبان جاوا و همچنین کار با موتور گرافیکی یونیتی را دارا می باشم، و همچنین در مورد دیگر زبان های برنامه نویسی کتاب و مقالاتی خوانده ام؛ اگر چه با آنها کار نکرده ام.

تجربیات بنده شامل: پیاده سازی سرویس های ویندوزی، نرم افزار های تحت وب، وب سرویس های ورودی و خروجی، کار با اشیاء Bitmap و Graphic، برنامه های Multi-thread، IO و استریم فایل های ساده، پایگاه داده های SQL و NoSQL، مدیریت کش، API Gateway و میکروسرویس های ساده،... می باشد

همچنین بنده با الگوهای برنامه نویسی، معماری های سیستم، ساختار پروژه، نحوه کد نویسی، متدلوژی های نرم افزاری، اشخاص، و تفکرات بسیاری کار کرده یا رو به رو شده ام.

اینجانب همچنین، دانش کافی در مورد اصول اولیه روتر، شبکه، کانتینر و کانفیگ ویندوز سرور شامل IIS، DNS، Active Directory و غیره دارم. و از این رو توانسته ام وب سایت های خود همانند این وب سایت (faqihi.ir) که یک معرفی نامه شخصی می باشد، را بر روی هاست خودم قرار دهم.

لطفا، برای مشاهده کامل رزومه بنده، به صفحه انگلیسی سایت (رزومه) رجو کنید.

آدرس

کشور ایران، استان تهران، شهر تهران، یکی از کوچه های خیابان اجاره دار

شماره تلفن همراه

+98 (913) 219-8895

درباره من

من به کار کردن علاقه دارم، پس خجالت نکشید، و یک ایمیل به بنده بزنید.